Reanimatsioon

Reanimatsioon ja erakorraline meditsiin

Medcaptain Medical Technology Co.

Uuenduslike tehnoloogiliste lahenduste rakendaja.

Medcaptain Medical Technology Co., Ltd. asutati 2011. aastal eesmärgiga töötada välja uuendusi neljas võtmevaldkonnas: ravimite kohaletoimetamine, in vitro diagnostika, hingamisteede juhtimine ja DVT ennetamine. Omades selles valdkonnas globaalset visiooni, on Medcaptaini eesmärgiks ollagi otsekui kapten meditsiiniseadmete tööstuses. Innovaatilise teadus- ja arendustegevuse tulemusena kuulub ettevõttele üle 200 patendi, 34 tarkvara autoriõigust ning mitme juhtiva tehnoloogia autorsus.
Igasuguse intensiivravi ajal mängib organismi ja organite ainevahetuse säilitamisel ja parandamisel olulist osa toitumistoetus, aidates taastada patsiendi immuunfunktsiooni. Medcaptaini toitumislahused hõlmavad nii parenteraalset kui ka enteraalset toitmist ning enteraalse ja parenteraalse toitmise kombinatsiooni patsientidele.

INFRAPUNA VEENIOTSIJA NAVI-60

NAVl-60 veenileidja annab reaalajas täpse pildi nahapinna veresoontest, mis aitab arstidel kontrollida veeni seisukorda ja vähendab veenipunktsiooni ohtu.
Veenileidja NAVl-60 abil saab haigla vähendada tervishoiukulusid, parandada patsientide ohutust ja rahulolu.

PERIOPERATIIVNE HOOLDUS

Medcaptain pakub terviklikku ja lihtsalt kasutatavat operatsioonisaalilahendust.

Vähendab meditsiinitöötajate töökoormust ja vigade võimalust ning kaitseb patsiendi ohutust operatsiooni ajal.
Intravenoosse anesteesia infusiooniravi juhtimissüsteem: pakub integreeritud lahendust ravimite kohaletoimetamiseks ja vereülekandeks; parandab ruumi haldamist operatsioonisaalis; ühendub manuaalse anesteesiasüsteemiga, et hõlbustada paremat haldamist ja infusiooniandmete kogumist ning saavutada täpsem anesteesia.

Kriitiliselt haigete patsientide ravimisel on esmaabi ja elustamise aluseks hingamisteede korrastamine. VS-10 seeria videolarüngoskoop pakub visualiseeritud intubatsiooni, võimaldades meditsiinitöötajatel olla toimuvaga igal ajahetkel täielikult kursis ja juhtida kogu protsessi, et saavutada sujuv ja ohutu intubatsioon.

Perioperatiivse perioodi hüübimisfunktsiooni mõjutavad mitmed tegurid. Tromboelastograafia kajastab patsiendi hüübimisfunktsiooni dünaamilisi muutusi, et kindlaks teha ebanormaalse hüübimisseisundi põhjust, aidata arstidel mõista patsiendi hüübimisfunktsiooni sügavuti ning anda teoreetilise aluse kliiniliseks raviks.

Kontakt

Epp Kivisaar

Tegevjuht